Über uns - Kunsst - Meble z litego drewna
symbolcudzyslow
Najważniejsze nie tyle jest to, co się robi, ale czas, jaki się temu poświęca.
kubablackwhite
kubablackwhite

O Kunsst

Witaj!

Jesteśmy zespołem rzemieślników i projektantów, których łączy pasja do tworzenia wyjątkowych, ponadczasowych mebli. Szukamy inspiracji w dawnych technikach stolarskich i starym rzemiośle, by zaskakiwać autorskimi realizacjami. 

Poznaj Kunsst.

Nasze wartości

Tworzymy meble, które łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy wygląd. Nasz cel? Wnieść to coś do każdego wnętrza.

Stawiamy na sprawdzone techniki stolarskie i korzystamy wyłącznie z naturalnych materiałów — głównie z litego drewna, które uważamy za szlachetny i wymagający szacunku materiał.

Inspirujemy się klasycznymi formami, ale zawsze szukamy autorskich rozwiązań, skrojonych pod Ciebie i Twoje potrzeby. Wierzymy, że dzięki zastosowanym przez nas technikom, nasze meble przetrwają próbę czasu i zawsze będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza, niezależnie od panujących trendów.

Kiedy tworzymy, stawiamy na jakość i wiemy, że do wydobycia z drewna piękna, potrzeba czasu. Poświęcenia. Ciężkiej pracy. Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Pracę kończymy tylko wtedy, kiedy jesteśmy absolutnie zadowoleni z efektu końcowego i pewni, że mebel będzie służył przez długie lata.

Jesteśmy dumni, że w naszej ofercie znajdują się tylko te projekty, w które naprawdę wierzymy, które zrodziły się w naszych głowach i sercach, a powstały w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Które już teraz zdobią domy naszych Klientów z Polski i Europy, a w przyszłości – mamy nadzieję – znajdą się także w Twoim.