Szafka pod gramofon – praktyczny mebel z duszą dla koneserów muzyki

W ostatnich czasach większość ludzi z pewnością słucha muzyki na nowoczesnych sprzętach audio. Nasze domy przepełnione są kolekcjami ulubionych płyt, po które chętnie sięgamy, wtedy gdy mamy ochotę posłuchać muzyki. Dziś również wiele koneserów muzyki sięga po płyty winylowe.

Klimat, jaki oddaje muzyka słuchana na starej płycie gramofonowej, jest niczym w porównaniu z wysokiej jakości sprzętem Hi Fi. Czy ktoś z nas zastanawia się jaki wpływ na jakość muzyki ma taki mebel jak szafka pod gramofon? Czy warto zakupić osobny mebel do gramofonu?

Dlaczego rezygnujemy z odtwarzania muzyki na gramofonie?

Na rynku mebli znaleźć można wiele produktów, na których można umieścić sprzęt do słuchania muzyki czy oglądania filmów. Są one świetne, jeśli chodzi o ustawienie telewizora wysokiej rozdzielczości czy sprzętu do odtwarzania muzyki. Natomiast nie spełniają one swojej funkcji, jeśli chodzi o tradycyjne urządzenie, które mieli w swoich domach nasi dziadkowie i pradziadkowie. Tym odtwarzaczem jest gramofon. Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników muzyki, słuchanej na tradycyjnym sprzęcie wyprodukowaliśmy specjalny mebel. Jest nim szafka pod gramofon.

Każdy, kto ma w posiadaniu płyty winylowe, doskonale zna sytuację, kiedy podczas odtwarzania utwór został przerwany. Dzieje się tak, ponieważ igła jest bardzo wrażliwa na wszelkie drgania i trzeba ją ponownie ustawiać. Ma to niewątpliwie wpływ na odbiór oraz niechęć do sięgania po klasyczne winyle. Dziś sięgamy po muzykę aby zachwycać się jej pięknem, ale przede wszystkim po to by odpocząć np. po ciężkim dniu w pracy.

Szafka pod gramofon winyl

Szafka pod gramofon to coś więcej niż klasyczny mebel do salonu

Załoga Kunsst świetnie poradziła sobie z tym problemem. Nasza oferta skupia się na meblach do salonu, na których ustawić można wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Natomiast nie mogliśmy przejść obok potrzeby koneserów muzyki, którzy uwielbiają spędzać wieczory przy kawałkach muzyki lat ubiegłego stulecia, których klimat doskonale oddają płyty winylowe.

Podczas wykonania skupiliśmy się przede wszystkim na jego konstrukcji tak aby maksymalnie zapewnić to, że utwory będą odtwarzane bez niespodzianek. Drugim aspektem, który jest dla nas szalenie ważny to tworzenie z pasji. Do każdego wytwarzanego mebla wkładamy mnóstwo serca, dzięki czemu nasze szafki pod gramofon są czymś więcej niż tylko funkcjonalnym meblem.

Szafka pod gramofon płyty winylowe

Szafka pod gramofon to coś więcej niż klasyczny mebel

Szafki pod gramofon mają oryginalny wygląd i świetnie wpasowują się zarówno do stylu retro, jak i nowoczesnego. Dzieje się tak, ponieważ ich wygląd jest bardzo prosty. W naszych szafkach pod gramofon eksponujemy i podkreślamy naturalne drewno. Każdy jest niepowtarzalny i z pewnością posiada duszę. Ustawiony na szafce pod gramofon jest wręcz dopełnieniem całości mebla.

Stanowi jego ozdobę i nadaje mu niesamowity klimat, który przenosi nas w świat muzyki ubiegłego wieku. Warto wybrać taki mebel, który spełni nasze oczekiwania pod względem designu, ale również będzie świetnie sprawdzał się w urządzeniach takich jak gramofon, który wymaga solidnego i przemyślanego rozwiązania podczas produkcji.

Pozostałe wpisy
Scroll to Top