Idealne dopasowanie do wnętrza, nowoczesność, styl, indywidualny charakter oraz lite drewno, sprawia, że meble Kunsst są jedyne w swoim rodzaju. Już dziś możesz po raz kolejny uwydatnić piękno Twojego domu z meblami na wymiar.
Kunsst narzędzia
Kunsst obróbka drewna

Najważniejsze nie tyle jest to, co się robi, ile czasu, jaki się temu poświęca.

Jako zespół codziennie na nowo odkrywamy piękno ukryte w formie, samym materiale, ale także drobnych detalach. W naszej pracowni uważamy, że lite drewno jest materiałem szlachetnym, niepowtarzalnym, rzadkim dobrem, dlatego też tak go traktujemy pracując nad projektem.

Funkcjonalność, trwałość to podstawy, ale żeby wydobyć z drewna piękno, potrzeba czegoś więcej – czasu, cierpliwości, ciężkiej pracy wielu ludzi oraz serca przepełnionego pasją.Nowe technologie są Nam dobrze znane, ale to stare techniki stolarskiego rzemiosła Nas inspirują i nadają odpowiedni charakter mebli.

Producenci mebli często chwalą się najniższą ceną. My nie idziemy tą drogą. Uważamy, że dobry rzemieślnik, pracujący z najlepszymi materiałami, zasługuje na docenienie. To, czym się szczycimy to indywidualne podejście do każdego projektu, dbanie nawet o najdrobniejsze szczegóły.

Każdy kawałek materiału jest inny, niepowtarzalny- tak samo jak w przyrodzie. Zanim powstanie mebel, trzeba się mu przyjrzeć, sprawdzić jaki inny kawałek będzie do niego pasował. Meble na zamówienie z użyciem litego drewna nigdy nie są identyczne. Widać w nich indywidualizm i dzikość natury po to, by nadać niepowtarzany wygląd Twojemu wnętrzu.

KUNSST

WYBIERASZ DOSKONAŁOŚĆ