Kunsst - Meble z litego drewna

Szukasz unikalnych mebli z litego drewna?

Zachwyć się autorskimi projektami Kunsst, które łączą nowoczesność z tradycyjnymi technikami stolarskimi.

Meble skrojone pod Ciebie

Spraw, aby Twój dom opowiadał historię – Twoją historię. Wyróżnij się unikalnym designem, który doda charakteru każdej przestrzeni.

Cieszą oko. I ucho

W Kunsst masz pewność, że każdy projekt został opracowany i wykonany przez doświadczonego, pełnego pasji rzemieślnika. Do produkcji naszych mebli używamy tylko naturalnych materiałów, głównie – litego drewna. Dzięki połączeniu autorskiej wizji i kreatywności z tradycją rzemiosła tworzymy projekty, które cieszą oko.

Wiele z naszych projektów – jak stolik audio, szafki pod gramofon, szafki na płyty winylowe oraz meble na płyty winylowe – dostosowaliśmy także pod potrzeby prawdziwych koneserów muzyki. Można więc powiedzieć, że te meble cieszą także… ucho! 

Dębowe biurko z szufladą w stylu skandynawskim

Proste i solidne, a jednocześnie nowoczesne i eleganckie – takie cechy łączy nasze biurko w stylu skandynawskim. Idealnie sprawdzi się w domowej pracowni czy gabinecie, gdzie posłuży latami. Swoją niezawodność zawdzięcza postawieniu na sprawdzone techniki stolarskie i użyciu drewna najwyższej jakości.

  • Funkcjonalność
  • Niepowtarzalny autorski design
  • Rzemieślnicze rozwiązania detali
Biurko_z_litego_drewna_z_szufladą_dębowe_biurko_do_pracy_z_laptopem

Kliknij zdjęcie i zobacz detale

Kliknij zdjęcie i zobacz detale

Bestsellery

Meble Kunsst:

Niepowtarzalne

Meble na zamówienie Kunsst łączą tradycyjne techniki stolarskie i doświadczenie rzemieślników z minimalistyczną, nowoczesną estetyką każdego z projektów.

Autorskie

Za każdym projektem stoi pełen pasji rzemieślnik, który inspirując się klasycznymi formami i pracując z materiałem najwyższej jakości, tworzy autorskie meble.

Funkcjonalne

Kunsst to meble premium, które dodadzą smaku każdemu wnętrzu. To również gwarancja jakości – nasze projekty nie zawiodą Cię nawet po latach użytkowania.

Nowości na blogu

Tworzymy dla Ciebie wartościowe treści o tym jak pielęgnować rzemieślnicze, wykonane z litego drewna meble.

Obserwuj nas na Instagramie

Kunsst na Instagramie