Dębowa szafka na winyle i gramofon - Niezmiernie ważne są detale

Dębowa szafka na winyle i gramofon – Niezmiernie ważne są detale

stolik-pod-gramofon-i-plyty6
Dębowa szafka na winyle i gramofon
Dębowa szafka na winyle i gramofon

Słuchanie muzyki zawsze było jedną z najbardziej odprężających form odpoczynku i relaksu. Dobrze wiemy, jak bardzo skutecznie potrafi nas ona uspokoić i odstresować. Zarówno kiedyś jak i w czasach współczesnych ten rodzaj relaksu jest bardzo popularny. Jednak forma i styl związany ze słuchaniem muzyki nieco się zmienił na przestrzeni lat i tak naprawdę ten proces wciąż ulega innowacji. Każdy zapewne słyszał i wie, co to jest płyta winylowa, lub równie dobrze – płyta analogowa. Jest to kultowy sposób odtwarzania muzyki i wydawać by się mogło, jeszcze przed kilku laty, że już nikt ich nie używa. Przeciwnie! Podobnie jak z modą ‘tamtych czasów’ , która wraca i to niekoniecznie tylko w sercach starszych ludzi, winyle ponownie wchodzą na rynek i to w coraz większym nakładzie. Nasza dębowa szafka na winyle i gramofon zmieści je wszystkie!

 • komoda-na-gramofon-kunsst3

  Komoda na gramofon Kunsst

  4100,00 4620,00 
 • Dębowa szafka na winyle i gramofon
 • szafka-na-sprzet-audio-hifi-kunsst-bez-drzwi

  Szafka na sprzęt audio hifi Kunsst

  3280,00 3500,00 

Gramofon na płyty winylowe

Minimalistyczna szafka z litego drewna na płyty winylowe i sprzęt audio widok z boku
Dębowa szafka na winyle i gramofon


Na tym też polega unikalność i wyjątkowość płyt winylowych – można ich słuchać tylko na gramofonie. Znane jest nam bardzo dobrze to urządzenie i z pewnością jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jak wygląda i jakiej jest mniej więcej wielkości.

Nie ulega wątpliwości, że wyjątkowi koneserzy muzyki, przejawiający się dużym zamiłowaniem szczególnie do winyli będą mierzyć w profesjonalizm i wyrafinowanie w tej dziedzinie. W tym przypadku mamy na myśli specjalny stojak na płyty winylowe. Bardzo przydatna też może się tutaj okazać szafka RTV, lub stolik RTV, jeśli zastanawiamy się gdzie położyć nasz gramofon. Dzisiaj któreś z nich znajduje się zapewne w każdym domu i jest jednym z podstawowych oraz niezbędnych elementów naszego umeblowania. Jednak, jak widzicie, powszechnie znana szafka pod TV staje się zarazem czymś więcej, a zwykłe zamiłowanie do muzyki może zrodzić w nas większe zainteresowanie ‘nudnymi’ meblami.

Dębowa szafka na winyle i gramofon – Niezmiernie ważne są detale

Niezmiernie ważne są detale. Nie wiem, czy wpadlibyście na to, ale to właśnie z nich składają się wielkie rzeczy i dzięki nim efektywność designu wzrasta! Nie rzucają się w oczy. Dopiero, uważniej się przyglądając, zaczynamy zwracać na nie uwagę.

meble audio z litego drewna na zamówienie widok na detal
Szafka na winyle

 

 

 

To niemal tak samo jak z niektórymi wybitnymi talentami. Są skromne i tworzą w ciszy i cieniu wielkie rzeczy, a my widzimy tylko rezultaty ich skrupulatnej pracy. Tak właśnie możemy przyjrzeć się każdemu meblowi. Weźmy za przykład komodę pod TV. Jest ona skupiskiem takich właśnie detali. Stawiamy telewizor. Skupiamy się jedynie na funkcjonalności, i nie patrzymy na te szczegóły, dzięki którym zarówno dobrze się ona prezentuje i przykładnie spełnia swoją funkcję.

 
 
 • komoda-na-gramofon-kunsst3

  Komoda na gramofon Kunsst

  4100,00 4620,00 
 • Dębowa szafka na winyle i gramofon
 • szafka-na-sprzet-audio-hifi-kunsst-bez-drzwi

  Szafka na sprzęt audio hifi Kunsst

  3280,00 3500,00 

 

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.